Апр 27 2017

Рубрика - Разное


http://photoholic24.com/?p=9244 http://photoholic24.com/?p=9251 http://photoholic24.com/?p=9257


Як вибрати плитку для облицювання


Для облицювання ванної кімнати, туалету та кухні найчастіше використовують керамічні глазуровані плитки квадратної форми розміром 150X150 мм. Що стосується кухні, то раджу вам також якісні меблі для кухні по вігідним цінам. У невеликих ванних кімнатах рекомендуються плитки холодних тонів — світло-голубі, синьо-зелені, бірюзові, які візуально збільшують розміри приміщення.

Блискуча і матова поверхня

Різне враження справляють облицювальні плитки з блискучою і матовою поверхнею. Так, в разі використання блискучих плиток, які добре відбивають світло, приміщення візуально збільшується. Плитки з матовою поверхнею дають зворотний ефект, але колір облицьованої поверхні при цьому видається виразнішим.
Облицюванню плитками темних тонів (наприклад, чорними, вишневими, темно-коричневими) віддають перевагу в тому випадку, коли площа ванної кімнати достатньо
велика і обладнано її великим дзеркалом та хромованою арматурою (кранами, ручками-поручнями, сушилкою для рушника тощо).

Плитка прямокутної форми

Користуючись плитками прямокутної форми, слід враховувати, що горизонтальне укладання їх розширює стіну і приміщення здається нижчим. Вертикальне розташування плиток дає зворотний зоровий ефект — приміщення здається вужчим і вищим.
Вибираючи плитки для облицювання стін кухні, треба враховувати колір кухонного обладнання. Обладнання білого кольору в поєднанні з облицюванням такого ж кольору створює враження лабораторії. Тому, коли обладнання біле, для облицювання краще використати візерунчасту кольорову плитку. Коли ж кухонні меблі інтенсивного кольору, найчастіше добирають плитки однотонні світлих кольорів, які є добрим фоном для устаткування.
Скляні облицювальні плитки рекомендується використовувати для підсобних господарських приміщень.
Полістирольні плитки використовують для облицювання стін туалетів та кухонь за винятком розміщених поблизу вогню.

Похожие статьи:

Общее описание кофемашин Bosch Tassimo
Как сохранить молодость и красоту ваших рук (часть 2)
Купить модный и стильный диван через интернет магазине, не выходя из дома.
Рецепт домашнего кетчупа с корицей и жгучим перцем

Интересная информация? Тогда подпишитесь на ленту новостей, и читайте наши статьи первыми.

Хотите получать анонсы статей по электронной почте? Подпишитесь на рассылку по Email