Апр 11 2018

Рубрика - Ароматизированный чай


http://photoholic24.com/?p=9244 http://photoholic24.com/?p=9251 http://photoholic24.com/?p=9257


Суперавтоматичні кавомашини


Кавомашини — автоматичні пристрої для приготування кави та напоїв на основі кави. Такі пристрої підрозділяються на дві основні групи: кавоварки і кавомашини купити їх можна тут /superavtomatychni/. Останні мають більш складну конструкцію і повністю автоматизовані. Кавоварки представлені на ринку в декількох видах за способом приготування напою — краплинні, ріжкові, капсульні, гейзерні …

Краплинні кавоварки — найбільш прості в конструкції. Для приготування використовується мелена кава, через яку пропускається підігріта до 95 ° С вода. Готовий напій накопичується в резервуарі-глечику, який в більшості моделей встановлюється, воно здатне підтримувати температуру кави протягом усього періоду роботи. Краплинні кавоварки забезпечуються фільтрами — нейлоновими або паперовими. Перші багаторазові, і їх досить мити після використання, другі — одноразові.

Ріжкові кавоварки готують насичений еспрессо, так як в процесі роботи водяний пар проходить через мелену каву під високим тиском, витягуючи ефірні масла з продукту. Такі кавоварки можуть мати ріжок для однієї або двох чашок кави, а також вбудований капучинатор для створення повітряної молочної пінки латте або капучино. Такі кавомашини стануть вибором любителів міцної кави та напоїв на його основі.

Капсульна кавоварка зручна у використанні, так як для приготування напою застосовуються спеціальні капсули з меленою кавою. Вони містять потрібну кількість кави необхідного ступеня помелу і можуть мати різні смаки і ступінь міцності. Кавові представляють собою окремий клас апаратів для приготування кави. Вони мають велику кількість додаткових функцій і повністю автоматичний процес приготування. Для початку роботи досить залити в резервуар води, додати кавові зерна і вибрати тип напою. Кавові завжди обладнані вбудованою кавомолки, а деякі моделі здатні готувати каву як із зерен, так і з порошку. Вони дозволяють вибирати ступінь помелу, обсяг готового напою, його міцність.

Кавомашини також обладнуються інтегрованим капучинатором, який здатний підігрівати молоко і збивати його в ніжну і стійку піну. Капучинатор може бути автоматичним, коли в окремий резервуар наливається молоко, а пінку апарат готує сам, або ручним, коли пар під високим тиском подається в ємність для збивання молока. Для зручності управління пристрої обладнані простим і зрозумілим меню з ЖК-дисплеєм. Кавові вимагають регулярного обслуговування: періодично необхідно проводити очищення системи від накипу.


Ищете хороший чай? Хотите заказать в интернете? — Заходите в интернет-магазин чая и кофе! Большой выбор чай (китайский, цейлонский), а также кофе. Доставка по Киеву и Украине.

Похожие статьи:

Вьетнамский чай с ароматом лотоса
Фруктовый чай
Фиточай из эхинацеи.
Травяные чаи - сила природы

Интересная информация? Тогда подпишитесь на ленту новостей, и читайте наши статьи первыми.

Хотите получать анонсы статей по электронной почте? Подпишитесь на рассылку по Email