Ноя 29 2018

Рубрика - Интересное


http://photoholic24.com/?p=9244 http://photoholic24.com/?p=9251 http://photoholic24.com/?p=9257


ЧЕСНО — це громадський рух, який дозволяє зробити правильний вибір на користь правильно і хорошого кандидата


ЧЕСНО — це громадський рух, який складається тільки з волонтерів та активних представників громадськості вони працюють не заради грошей і слави, а для того щоб провести справедливі вибори. Метою нашого громадського руху є те, щоб надати правдиву інформацію і факти про всіх кандидатів виборчої кампанії, щоб суспільство могло побачити всі їхні праці і недоліки зробити правильний вибір. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб в Україні дотримувалися всі закони згідно з Конституцією, вибори були чесними і відкритими.

Щоб дізнатися необхідну інформацію вам потрібно в терміновому порядку відвідати наш портал chesno.org, який зможе надати всі необхідні дані про кандидата, дізнаються про його достаток, фінанси, кар’єру, політичні погляди, а також дізнаються, чи брав участь політик в корупційних схемах, чи були скандали з громадськістю та були замішані в правопорушеннях. У нас ви не знайдете реклами і якихось агітацій, щоб проголосували за кандидата, у нас представлена ​​тільки відкрита для всієї громадськості інформація.

Це робиться для того щоб ми змогли створити свою власну картину і визначитися з кандидатом за якого ви зможете проголосувати. Якщо вас цікавить думка незалежних експертів, то відвідуйте наш сайт, тут є безліч статей та інформації.

Наші волонтери та незалежні експерти, а також журналісти завжди намагаються знайти тільки найбільш достовірну і правдиву інформацію. Після чого ми розміщуємо на нашому сайті для того щоб будь-який бажаючий міг з нею ознайомитися. І повірте, нам не заборонять це зробити ніякі олігархи і політики, нас неможливо підкупити.

Ми завжди за чесні вибори і сподіваємося, що громадський рух, який створено з самими громадянами України дозволить розкрити всі карти будь-якого кандидата. Ми за об’єктивні і чесні вибори. Адже вже набридло жити в країні, де постійно кричить, зростає борг країни, економіка знаходиться не в найкращому стані і саме тому кожен хоче якось змінити своє майбутнє. Саме тому ми рекомендуємо вам відвідати наш сайт і більш детально ознайомитися з усією інформацією.

Давайте ж виберемо ту главу, яка приведе нашу країну до щасливого бізнесу і, звичайно ж, буде діяти тільки в цілях добробуту держави, а не для того щоб набити свої кишені. Інформаційний портал “ЧЕСНО” — це ваш особистий помічник для справедливих виборів. Чекаємо вас на нашому інформаційному сайті для прийняття вірного рішення на користь чесного кандидата.

Джерело: Сhesno

Похожие статьи:

Кто открыл бодрящее действие кофеина
Золотой чай от компании «TWG»
Выбираем полезный чай
Достопримечательности различных стран и где купить билет без ограничений

Интересная информация? Тогда подпишитесь на ленту новостей, и читайте наши статьи первыми.

Хотите получать анонсы статей по электронной почте? Подпишитесь на рассылку по Email